Психотерапевти

Результатів:
9
Світлана

Світлана Северін

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2023 році
Онлайн
500грн.
Вікторія

Вікторія Трофімець

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2021 році
Онлайн Очно
Запоріжжя
700грн.
Петро

Петро Соколов

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2017 році
Онлайн Очно
Дніпро
1000грн.
Маргарита

Маргарита Марецька

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2021 році
Онлайн
1200грн.
Катерина

Катерина Сарахман

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2021 році
Онлайн
1200грн.
Ірина

Ірина Репа

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2018 році
Онлайн Очно
Южне
1500грн.
Elena

Elena Kozlova

Психотерапевт
Практику розпочато у 2013 році
Онлайн Очно
Дніпро
1500грн.
Катя

Катя Скурат

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2018 році
Онлайн Очно
Киів
1600грн.
Єлізавета

Єлізавета Лукашевичус-Малько

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2020 році
Онлайн Очно
Киів
2000грн.

Чому обирають психотерапевта онлайн на EPSY?

Ви вирішили записатися до психотерапевта онлайн і у Вас виникли закономірні питання: як обрати психотерапевта і як зрозуміти, що саме цьому психотерапевту можна довірити своє психічне здоров’я.

Серед психотерапевтів є такі, котрі обіцяють будь-які результати за Ваші кошти. Є такі, котрі взагалі ніколи нічого не обіцяють, а тільки абстрактно говорять, чим більше – тим краще. А є й ті, що нагромаджують пацієнта зайвою відповідальністю, і це також певний деструктив, особливо на початку лікування. Тому знайти психотерапевта, який дійсно буде працювати з Вами невимушено, індивідуально і прозоро – це завжди половина успіху на шляху до вирішення проблеми. Портал EPSY має власну концепцію залучення психотерапевтів.

Наша платформа забезпечує високоякісні послуги онлайн психотерапії як за рахунок перевірених фахівців, так і за рахунок сучасних IT-рішень. Сервіс EPSY функціонує у якості досвідченого посередника між клієнтами та фахівцями, використовуючи найефективніші алгоритми.

Як це працює? Користувачі заповнюють анкету, в результаті чого система автоматично пропонує для них підходящих спеціалістів, враховуючи їх запити та вподобання. Але це лише початок - сервіс забезпечує їх взаємодію протягом усього терапевтичного процесу, надаючи особисті кабінети як для психологів, так і для клієнтів, а також у майбутньому – систему платежів, бот-асистента та навіть окремий додаток.

Як проходить онлайн консультація психотерапевта?

Ви у зручному місці, у зручний час, в улюбленому кріслі, перед екраном, з чашкою запашного чаю або кави… Ні, це не сеанс кіноперегляду, а сеанс психотерапії онлайн, які психотерапевти України проводять щодня.

Почнімо з того, що відбір спеціалістів, здатних працювати на нашому сервісі, проходить багатоетапний фільтр, про який варто говорити окремо. Що це означає для клієнтів? Тільки те, що звернувшись до нас, вони одразу опиняються у «правильних руках».

Консультації та терапія через відеозв'язок – це вже не просто формат контакту, а певна індустрія, яка є ефективною і вже звичною для багатьох клієнтів, яким дійсно потрібна допомога психотерапевта. Ми відкрито говоримо, що є випадки, і їх немало, котрі потребують саме фізичної присутності, або фізичного контакту між фахівцем та клієнтом, і наш сервіс також організує та оптимізує Вам таку зустріч. Та формат відеозв’язку не поступається особистій зустрічі за відчуттями і ефективністю, а ще має певні переваги. Головна з них – відсутність необхідності обмежуватися прив'язкою до локації. Тепер консультація психотерапевта онлайн є доступною для всіх, і це особливо корисно для тих, хто перебуває в інших країнах або просто знаходиться в дорозі.

Деякі особливості консультації психотерапевта у форматі онлайн:

 • Стабільність і конструктивність зустрічей. Вибір дня та часу зустрічі стає значно зручнішим у всіх аспектах.
 • Анонімність. Причини для цього – у кожного свої, а онлайн формат це може забезпечити майже на 100%.
 • Доступ до великого кола спеціалістів. Це не ринок, де до Вас будуть чіплятися «продавці». І не районна лікарня, де Вам запропонують одного спеціаліста без альтернатив.

Які проблеми вирішує онлайн психотерапевт на EPSY?

Галузі компетенції психотерапевта досить обширні, і більшість з проблем можна вирішити в Вашому улюбленому форматі – онлайн. Допомога психотерапевта онлайн може бути замовлена Вами при таких проблемах:

 1. Залежності від азартних ігор, алкоголю, деяких видів наркотиків.
 2. Проблеми з самооцінкою і труднощі зі взаємовідносинами.
 3. Нав’язливі думки і ідеї.
 4. Сексуальні розлади, у тому числі питання орієнтації.
 5. Апатія, тривожність, депресія.
 6. Розлади особистості, хронічне почуття провини, самоушкодження.
 7. Втрата близьких людей.
 8. Безсоння, поганий сон, нічні жахи.
 9. Систематична прокрастинація навіть найпростіших справ.
 10. Проблеми з апетитом: переїдання або недоїдання.

Всі ці проблеми, і багато інших, добре піддаються кореляції у онлайн форматі і наші психотерапевти це вже довели безліч разів. Онлайн консультація з психотерапевтом може мати різні мотиви і цілі, але замовити консультацію психотерапевта онлайн точно варто у тому випадку, якщо Вас довгий час щось бентежить, якщо ситуація не змінюється або постійно погіршується. Психотерапевт будує роботу з клієнтом таким чином, щоб докопатися до кореня проблеми, та допомогти клієнту вирішити його власні задачі (саме задачі, а не проблеми).