Психологи

Результатів:
35
Юлія

Юлія Гаваза

Психолог,
Логопед
Практику розпочато у 2022 році
Онлайн Очно
Кіровоград
550грн.
Анастасія

Анастасія Гречановська

Психолог
Практику розпочато у 2022 році
Онлайн
500грн.
Світлана

Світлана Северін

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2023 році
Онлайн
500грн.
Віта

Віта Сендега

Психолог
Практику розпочато у 2021 році
Онлайн Очно
Запоріжжя
600грн.
Евеліна

Евеліна Шаповалова

Психолог
Практику розпочато у 2020 році
Онлайн
600грн.
Оксана

Оксана Бобир

Психолог
Практику розпочато у 2023 році
Онлайн
650грн.
Вікторія

Вікторія Трофімець

Психолог,
Психотерапевт
Практику розпочато у 2021 році
Онлайн Очно
Запоріжжя
700грн.
Людмила

Людмила Зубко

Психолог
Практику розпочато у 2020 році
Онлайн
700грн.
Оксана

Оксана Мельник

Психолог
Практику розпочато у 2019 році
Онлайн Очно
Дніпро
800грн.
Наталя

Наталя Великанова

Психолог
Практику розпочато у 2011 році
Онлайн Очно
Харків
800грн.

Чому обирають психолога онлайн на EPSY?

Погодьтеся, якщо йдеться про професіоналізм психолога, то всі інші аспекти стають вторинними. І це перше, що Ви повинні знати про наш портал! Однак, потенційні клієнти завжди мають певні очікування від спеціаліста, навіть якщо вони самі цього і не усвідомлюють. Та це усвідомлюють самі фахівці.

Наші практикуючи психологи при знайомстві і подальшій роботі з клієнтом завжди звертають професійну увагу на такі ланцюжки взаємодії, як:

  1. Емпатія та розуміння апріорі.
  2. Індивідуальний підхід важливіше загального діагнозу.
  3. Етика, конфіденційність, медична таємниця.
  4. Процес, ефективність, результат.

Проведені серед наших клієнтів дослідження показали, що:

  • 91% наших клієнтів готові порекомендувати наш портал близьким і знайомим;
  • 88% користувачів нашого сервісу знайшли свого фахівця з першого разу;
  • 77% тих, хто звернувся за допомогою через наш портал, вирішили свою проблему за перші 8-10 сеансів з фахівцями
  • 96% наших клієнтів вважають наш портал важливим і корисним.

Пошук психолога в Україні розпочинається з ретельного вивчення купи психологічних сайтів. Та портал EPSY пропонує Вам максимально скоротити свій шлях до найкращого психолога!

Наша платформа розроблена для того, щоб забезпечити вам найбільш дружній та ефективний досвід у виборі психологічних послуг в Україні. Список кращих психологів України у Вашому доступі прямо зараз! Не відкладайте звернення на завтра, якщо допомога Вам потрібна сьогодні! Ми зручні, своєчасні, професійні і універсальні. Роками і десятьоліттями допомагаємо клієнтам з найрізноманітнішими запитами, щоб зберегти психосоціальне здоров’я українців.

Якщо Ви опинилися один на один з життєвими труднощами, якими б неподоланими вони Вам не здавалися, знайте і пам’ятайте, що на нашому порталі вам 24/7 доступна індивідуальна консультація психолога, яка має на меті поліпшити Ваш стан. Тому, звернутися до психолога онлайн – це як мінімум не нашкодите самі собі далі та отримаєте дійсно корисні рекомендації.

Як проходить онлайн консультація психолога на EPSY?

Формат онлайн консультації психолога може і буде варіюватися, виходячи з індивідуальних чинників, але будь-яка розмова між фахівцем і клієнтом починається з чіткого формулювання та опису Вашої проблеми, тому що Ви у цій розмові будете головним, а Ваш психолог буде працювати на Вас і для Вас.

Зрозумівши проблему на всіх рівнях, психолог запропонує методи розв'язання, найбільш ефективні для конкретно Вашої ситуації. Протягом розмови Ви можете задавати свої питання, навіть найболючіші та найвідвертіші, можете разом із психологом розробляти план вирішення своїх проблем. І ще багато чого можете, тому що переваги онлайн консультації психолога – на обличчя, а просто поговорити з психологом – це завжди процес, який допоможе Вам зрозуміти, що психологічна проблема може бути вирішена у тому числі найоптимальнішим для Вас способом. Більшість наших клієнтів вже з перших сесій мають змогу закривати свої психологічні гештальти: подолати депресію, примиритися з образами, поліпшити відносини з близькими, визначити свої життєві цілі, навчитися підіймати собі настрій, тощо.

Кількість необхідних консультацій залежить від ступеня тяжкості Вашої проблеми – і це ключовий критерій і відповідь на питання «Скільки сеансів з психологом потрібно?». Але у будь-якому випадку онлайн консультація психолога може бути ідеальним рішенням для отримання своєчасної психологічної підтримки.

Онлайн консультація психолога на EPSY – це завжди дійсно професійна консультація з прямим терапевтичним ефектом, а не знайомство і розмови «по душі» за Ваші гроші!

Які проблеми вирішує психолог онлайн на EPSY?

У сучасному світі накопичення стресу стає звичним явищем. У цьому океані інформації, відносин і подій люди втрачають баланс, не встигаючи відреагувати на все, що відбувається навколо, адекватно і, що називається, з холодною головою. Таким чином стрес перетворюється на незакінчену розмову, яка займає центр свідомості, відволікаючи багатьох від теперішнього моменту та заважаючи реалізувати свій справжній потенціал. Тому звернутися до психолога онлайн – це дійсно конструктивне рішення, якщо Ви відчуваєте на собі тягар всього вище переліченого.

З чим допоможе впоратися психолог? Різноманіття галузей, у яких ефективно діють психологи, інколи вражає. Від практичної до клінічної психології, від психології розвитку до психології впливу, і кожна з цих галузей прямо торкається різних аспектів людського життя, і спрямована на досягнення різних базових цілей.

У найширшому розумінні, практичний онлайн психолог – це фахівець, який застосовує психологічні методи на практиці. Але! Важливо розрізняти між спеціалістами, які працюють з клінічними випадками, і тими, хто орієнтований на роботу з людьми із здоровою психікою.

В цілому ж послуги психолога будуть корисними для кожного, хто зіткнувся з емоційними, поведінковими або когнітивними проблемами, такими як погіршення пам'яті або зниження концентрації уваги. Крім того, фахівець може допомогти в боротьбі з хронічним стресом, спричиненим конфліктами, втратою роботи або зміною обстановки.

Робота з психологом може допомогти нам подолати внутрішні бар'єри, звільнити творчу енергію та активізувати наші здібності. Психогігієна стає інструментом, який дозволяє нам справлятися з накопиченим стресом та негативними думками, а також допомагає нам більш свідомо та повноцінно жити своїм життям.