Неврологи

Результатів:
3
Анастасія

Анастасія Кожарко

Невролог
Практику розпочато у 2021 році
Онлайн
500грн.
Вікторія

Вікторія Дробот

Невролог
Практику розпочато у 2017 році
Онлайн
700грн.
Холодний

Холодний Валерій

Невролог
Практику розпочато у 1999 році
Онлайн
800грн.

Чому обирають невролога онлайн на EPSY?

Невролог онлайн на Epsy допоможе зберегти Ваші час та сили при отримання професійної консультації. Онлайн консультація невролога на Epsy буде мати значення для пацієнтів, які мають наступні симптоми:

  1. Головні болі, головокружіння, втрата свідомості, мігрені;
  2. Болі в області хребта та ніг, стріляюча біль у зоні обличчя та шиї, загальна або локальна м'язова слабкість;
  3. Неуважність при ходьбі, безсоння, подвійне бачення, погіршення зору, зміни у мові, зниження когнітивних здібностей;
  4. Асиметрія обличчя та зниження концентрація уваги, тощо.

Консультація невролога/невропатолога у режимі відеозв’язку також буде обґрунтована при хворобі Паркінсона, травмах голови та хребта, хворобі Альцгеймера, радикуліті, епілепсії, невралгії будь-якого характеру, розсіяному склерозі, неврозі та вроджених патологіях нервової системи. Це дозволяє пацієнтам, які не можуть відвідати кабінет фахівця очно, у тому числі через стан здоров’я, отримати необхідну допомогу та рекомендації для обстеження та профілактики прогресування патології.

Важливо зауважити, що постановка багатьох неврологічних діагнозів потребує виключно фізичного обстеження пацієнта і жоден з наших спеціалістів не буде встановлювати патології на відстані! Але якщо діагноз вже встановлений, то знайти невролога онлайн на Epsy, можна найзручнішим і найсучаснішим способом - прямо зараз.

Як проходить онлайн консультація невролога?

Контролюйте свою нервову систему зручно і сучасно! Онлайн консультація невролога походить на роз’яснення пацієнту причин його проблеми, чим невролог онлайн вигідно відрізняється від очного прийому у кабінеті фахівця, де останній розуміє проблему «мовчки», «для себе» і лише пише незрозумілий діагноз та виписує медикаменти. Інша перевага такого формату – можливість зворотного зв’язку від фахівця у зручний час.

Вибір оптимального способу онлайн консультації з неврологом - за Вами! Наш портал зробив все, щоб взаємодія між лікарем та пацієнтом була комфортною для обох сторін. Тому послуги невролога передбачають спілкування і роботу у різних онлайн форматах: кабінет пацієнта, телефонні розмови, відеозв'язок або обмін текстовими повідомленнями через месенджери – все це надає можливість обговорити проблеми здоров'я та отримати кваліфіковані рекомендації оперативно і актуально, що є важливим у сучасному світі. Онлайн звернення до невролога стає все більш популярним, а наша задача – робити його все більш зручним і ефективним, що і роблять наші фахівці, які йдуть у ногу з часом.

Первинна консультація з неврологом зазвичай триває від 30 хвилин до 1 години, і нашим спеціалістам цього часу достатньо, щоб оцінити динаміку захворювання, ефективність та доцільність застосованої терапії, виявити можливі побічні ефекти та, за необхідності, внести зміни у лікувальний курс.

Які проблеми вирішує онлайн невролог на EPSY?

Консультація невролога онлайн стане доречною, якщо:

  1. Вам потрібне кваліфіковане динамічне спостереження за станом здоров'я під час лікування;
  2. У Вас виникають невідкладні питання про власне здоров'я під час поїздок, відряджень тощо;
  3. У Вас немає можливості особисто відвідати лікаря через стан здоров’я або інші обставини;
  4. Вам необхідний подальший план дій після завершення лікування;
  5. Вам необхідна кореляція лікування, бо воно не є досить ефективним;
  6. Ваше питання не потребує багато часу, а візит до медичного закладу здається зайвим.

Симптоми, які вказують на необхідність звернутися до невролога, включають підвищений артеріальний тиск, хронічне втомлювання, головні болі різного походження, шум у вухах, проблеми зі сном, з пам’яттю, з концентрацією уваги.

Що ще важливо для пацієнта, який звернувся за консультацією онлайн? Лікар буде готовий відповісти на всі питання пацієнта та надати необхідні рекомендації для покращення стану здоров'я!

Неврологи України, представлені на нашому порталі, допоможуть Вам контролювати свій стан здоров’я своєчасно.

Однак, слід пам'ятати, що при різних проблемах, онлайн консультація невролога може бути доречною тільки після очного обстеження у спеціаліста, оскільки віддалено неможливо провести повноцінне обстеження.