Логопеди

Результатів:
14
Юлія

Юлія Гаваза

Психолог,
Логопед
Практику розпочато у 2022 році
Онлайн Очно
Кіровоград
550грн.
Марія

Марія Гладковська

Логопед
Практику розпочато у 2018 році
Онлайн
300грн.
Антоніна

Антоніна Лисянська

Логопед
Практику розпочато у 2014 році
Онлайн Очно
500грн.
Анна

Анна Блажієвська

Логопед
Практику розпочато у 2016 році
Онлайн
500грн.
Світлана

Світлана Мінюкова

Логопед
Практику розпочато у 2005 році
Онлайн
500грн.
Катерина

Катерина Шкільняк

Логопед
Практику розпочато у 2017 році
Онлайн Очно
Хмельницький
200грн.
Вікторія

Вікторія Лоза

Логопед
Практику розпочато у 2019 році
Онлайн
300грн.
Діана

Діана Кравченко

Логопед
Практику розпочато у 2021 році
Онлайн Очно
Кривий Ріг
300грн.
Катерина

Катерина Мавріна

Логопед
Практику розпочато у 2020 році
Онлайн
400грн.
Альона

Альона Дєлібалт

Логопед
Практику розпочато у 2019 році
Онлайн
400грн.

Чому обирають логопеда онлайн на EPSY?

Логопед онлайн на Epsy вирішує головну проблему — потребу відвідування кабінету логопеда фізично, що є актуально само по собі. Це особливо зручно для батьків, у яких не завжди є можливість виїжджати до гідного спеціаліста особисто. Крім того, заняття з логопедом онлайн корисні для людей з обмеженими фізичними можливостями або поганим зором.

Саме тому онлайн формат став справжнім порятунком для багатьох, а всеукраїнський сервіс Epsy робить все, щоб онлайн консультація логопеда була доступною та по-справжньому корисною для кожного, хто до нас звернувся. Наш сайт дозволяє батькам з будь якої географічної точки світу отримати якісну допомогу в виправленні мовних проблем своїх дітей або підготовці їх до школи.

Щодо вартості. Заняття онлайн з логопедом обходяться значно дешевше, ніж традиційні очні зустрічі у великих містах. Це зумовлено відсутністю витрат на оренду кабінету, витратами на дорогу, тощо. Крім того, ми гарантуємо якість роботи наших фахівців, оскільки всі вони проходять суворий відбір і регулярні навчання, супервізії.

Також всі наші клієнти отримують максимальну зручність в вирішенні всіх питань через наших менеджерів і особистий кабінет пацієнта. Так, Ви можете легко змінити розклад, вибрати іншого фахівця або отримати додаткові консультації у будь-який зручний для Вас час.

Як проходить онлайн консультація логопеда?

Онлайн логопед проводить заняття, на яких діти виконують різні вправи для артикуляційних м'язів, а також займаються пальчиковою гімнастикою, малюють, вимовляють скоромовки та розгадують загадки. В цілому, онлайн заняття з логопедом зарекомендували себе, як корисний і ефективний метод, який добре працює навіть у віддаленому режимі, але є деякі обмеження.

Коли краще звернутися до логопеда особисто, а коли можна обійтися онлайн фахівцем – Вам відповість наш логопед при первинній консультації, якщо Ви таку замовите. Але наш багаторічний досвід показує, що онлайн логопеди добре вирішують проблеми своїх клієнтів дистанційно, що є беззаперечно зручним і комфортним рішенням для дітей і їх батьків.

Заняття з логопедом онлайн передбачають методичні задачі на логіку, такі як "Знайди зайве", "Що спочатку, що потім", "Назви одним словом", а також вчяться будувати монологи і складати оповідання за малюнками. Логопед онлайн консультує батьків щодо стимулювання мовлення дитини в домашніх умовах та розширення її словникового запасу.

Звісно, онлайн консультація логопеда передбачає і відеоспілкування з батьками дитини, щоб проговорити всі нюанси та дати необхідні рекомендації, домашні вправи. Корегувати вимову дитині дуже зручно у відео-форматі, до якого вже звикли сучасні діти. Індивідуальні онлайн заняття з логопедом у парі з відео-уроками дадуть максимально швидкий результат!

Які проблеми вирішує логопед онлайн на EPSY?

Мовні порушення – це завжди дискомфорт у житті. Основні проблеми пов'язані з труднощами у вимові стандартного набору звуків, таких як [ш], [ж], [ц], [щ], [ч], а також м'яких і твердих [р], [л], [с], [з]. Наші логопеди вміють на 100% проробляти такі проблеми онлайн, і це допомагає дитині коригувати мовні порушення у максимально комфортній для неї обстановці.

Розвиток не тільки мовлення, але й мислення – це робота логопеда. Тому послуги логопеда онлайн вирішують як конкретні так і комплексні задачі, такі як:

  1. Усуває мовні порушення;
  2. Розвиває мислення, логіку;
  3. Підготовка до школи;
  4. Підготовка до читання;
  5. Допомагає дитині адаптуватися у нових умовах при логопедичних проблемах;
  6. Мотивує дитини самовдосконалюватися.

Часом дитина може неправильно вимовляти звуки через недостатню артикуляцію або нечітке сприйняття звуків. Також трапляється, що дошкільники помиляються в використанні відмінкових форм слів або не розуміють узгодження слів у реченні. Задача батьків зрозуміти – що все це можна досить швидко і ефективно виправити, якщо вчасно звернутися до логопеда онлайн. Гра і різноманітність - ключові елементи ефективної віддаленої роботи логопеда з дошкільниками та молодшими школярами. Онлайн заняття з логопедом проводяться так, що діти відчувають себе як учасники захоплюючої комп'ютерної гри або захоплюючого мультфільму, де кожне завдання - це цікава пригода разом із персонажами. Такий підхід не лише захоплює малюків, але й робить процес навчання більш інтерактивним. Такі заняття з логопедом в інтернеті суттєво відрізняються від стандартних корекційних процедур.