Формат:
Онлайн,
Очно
Місто:
Кіровоград
Мова:
Українська
Адреса:
Зінченка 2А
Напрямки:
  • Ігрова терапія
Проблеми:
  • Дислалія
  • ЗНМ
  • Звуковимова
  • ЗПР
  • ЗМР

Про фахівця

Вітаю у моєму профілі! Мене звати Юлія і вже майже 4 роки я працюю із самими щирими, добрими та відкритими маленькими людьми. Обожнюю свою професію і відчуваю себе на своєму місці. Іноді, буває складно, але коли знаєш до якого результату прагнеш – воно того варте. 

Досвід та освіта

Дипломи спеціаліста

Diplom
Diplom
  1. У 2021-му році закінчила педагогічний університет ім. Володимира Винниченка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (корекційна психопедагогіка та логопедія) 
  2. У 2022-му році закінчила педагогічний університет ім. Павла Тичини за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (логопедія) та отримала кваліфікацію Вчитель логопед.

Я практикуючий ігровий логопед з сучасним підходом до дітей та виключенням "старої" школи під час взаємодії з учнями. Почала свій шлях з помічника вихователя, поступово розвиваючись у педагогічній кар'єрі. Поважаю та підтримую кожного маленького учня під час оволодіювання новими навичками. Люблю свою справу та постійно розвиваюсь у даному напрямку.

Сертифікати спеціаліста

Kurs
Kurs
Kurs
Kurs
Kurs
Kurs
Kurs

Удосконалювала свої знання на додаткових годинах навчань від українських та іноземних спікерів, регулярно підвищую свою професійну кваліфікацію.

Вартість сесії

Онлайн
Фото

Юлія Гаваза

Психолог ,
Логопед
Практику розпочато у 2022 році
550 грн. / Консультація